Author: e***7
Date:
Review: very good quality, easy on hair
Color: Pink
Size: one-size
Price: 31kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Striped |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Batteries Included | No |
| Length | 23.5 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb2404292189236159 |
Brand Name: DAZY
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/DAZY-sc-014441478.html
About: Casual meets effortlessly cool with our trendy streetwear label. Consider it your ultimate capsule collection of everyday styles, from edgy separates to of-the-moment sets, and all the accessories you need to make your look 'extra.'
Quality: 3261490 people said the quality is very good!
Author: e***7
Date:
Review: very good quality, easy on hair
Color: Pink
Size: one-size
Author: i***n
Date:
Review: Very sturdy and doesn’t pull my hair
Color: Blue
Size: one-size
Author: s***A
Date:
Review: Very nice 💯💯💯💯😍❤️
Color: Green
Size: one-size
Author: M***l
Date:
Review: Cute color, does the job. Don't have any complains
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.